Layer 1
Uwaga! Preparaty Firmy 'Joalis' to suplementy diety. Nie są one lekami i nie zastępują środków zaordynowanych przez lekarza. Zastosowanie terapii oczyszczania organizmu metodą dra Jonasza nie ma wpływu na dotychczasowy sposób leczenia Cię przez Twojego lekarza prowadzącego. Nie można samowolnie zmieniać ani nawet korygować tego leczenia - może to zrobić jedynie Twój lekarz. Często kontroluj się u swojego lekarza.
Uwaga! Preparaty Firmy 'Joalis' to suplementy diety. Nie są one lekami i nie zastępują środków zaordynowanych przez lekarza. Zastosowanie terapii oczyszczania organizmu metodą dra Jonasza nie ma wpływu na dotychczasowy sposób leczenia Cię przez Twojego lekarza prowadzącego. Nie można samowolnie zmieniać ani nawet korygować tego leczenia - może to zrobić jedynie Twój lekarz. Często kontroluj się u swojego lekarza.

METODYW Twoich dłoniach Twoje życie. Dbasz o nie?

 

Jak wygląda Twoja dieta i kondycja fizyczna? Dbasz na co dzień o siebie i swój organizm w sposób racjonalny i nie pozostawiający najmniejszych wątpliwości, że mógłbyś doprowadzić do jego zanieczyszczenia toksynami? A może jednak bywasz rozdrażniony, nie możesz się skoncentrować, masz problemy emocjonalne? Zbyt często boli Cię głowa i bywasz nadmiernie zmęczony? Pomyśl o sobie! Dobrze wiesz, że warto zadbać o swoje życie na wszystkich płaszczyznach.

 

Detoksykacja doskonała opcja dla Ciebie!


Kiedy odczuwasz wymienione wcześniej niedoskonałości funkcjonowania organizmu, wizyta kontrolna u lekarza to z pewnością słuszna decyzja. Jednak warto uzupełnić ją spotkaniem z doświadczonym, doskonale przygotowanym zawodowo konsultantem z dziedziny detoksykacji. Dowiesz się więcej o toksynach, jakie być może zalegają w Twoim organizmie. A możesz ich gromadzić nawet do 6 kg rocznie… To daje pewne wyobrażenie o skali zjawiska. Przy pomocy Aparatu Salvia, konsultant opracuje mapę toksyn obciążających Twój organizm i dobierze indywidualną drogę detoksykacji przy zastosowaniu suplementów diety. 

 

Doświadczenia medycyny chińskiej w procesie detoksykacji.


Medycyna chińska traktuje człowieka jako psychofizyczną jedność, gdzie wątroba, śledziona, płuca, nerki, serce stanowią pięć głównych, ściśle zależnych od siebie organów. Rolę wspomagającą odgrywają żołądek, pęcherzyk żółciowy, jelito grube, jelito cienkie oraz pęcherz moczowy. Twierdzi, że zaburzenia czynności jednego z tych organów, zaburzają harmonię wszystkich sił w organizmie. 

Poddanie się detoksykacji według metody MUDr. Josefa Jonaša stanowi kontynuację tego holistycznego podejścia. Zanieczyszczenie jednego z wymienionych organów toksynami prowadzi do powstawania stanów, które manifestować się mogą w postaci utraty ogólnej kondycji organizmu i postępujących niedomagań odczuwanych w różnym nasileniu przez człowieka. Oczyszczenie się z toksyn jest zatem walką ze słabościami i sposobem na perspektywę dobrego życia w doskonałej kondycji.   


 

MUDr. Josef Jonaš poznaj twórcę metody skutecznej detoksykacji.


Zanim zajął się medycyną naturalną, ukończył studia na tradycyjnych uczelniach. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Karola w Pilźnie, uzyskał specjalizacje I i II stopnia z psychiatrii. Zajmował stanowisko ordynatora oddziału psychiatrycznego i dyrektora szpitala w Chomutowie (Czechy). Następnie prowadził w Pradze prywatny gabinet medycyny naturalnej. Od 1995 roku kieruje Instytutem Medycyny Holistycznej, w którym praktykuje się metody typu: pomiar metodą EAV (łączy ona sposoby i idee tradycyjnej medycyny chińskiej z możliwościami współczesnej elektroniki) czy elektroakupunktura. W instytucie stosuje się także m.in. homeopatię, biorezonans czy hydrokolonoterapię.  Jest jednym z najlepszych specjalistów medycyny naturalnej – odkrywcą i propagatorem nowych kierunków w tej dziedzinie oraz twórcą  wyjątkowej metody kierowanego i kontrolowanego oczyszczania organizmu z toksyn.
Napisał kilka, bardzo popularnych książek, między innymi:
Krzyżówki życia, Detoksykacja w praktyce.

 

Czego uczy nas metoda MUDr. Jonaša?

 

  • Przyczyną niedoskonałości sprawnego funkcjonowania są obecne w organizmie toksyny.
  • Nieprawidłowo funkcjonujący układ odpornościowy doprowadza do przewlekłych schorzeń.
  • Właściwa detoksykacja pozwala wydalić z ciała niepożądane toksyny.
  • Metoda oczyszczania jest nieinwazyjna i nie zmienia naturalnego funkcjonowania organizmu.

     


POMORSKIE CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA DANMED ul. Jaśkowa Dolina 8/1, 80-252 Gdańsk PCPZ DANMED WYŁACZNY DYSTRYBUTOR PREPARATÓW
KONTAKT TELEFONICZNYtel. 58 344-96-71 | fax. 58 341-96-16 COPYRIGHT © DANMED. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED BY COM.UP